Meniu
Prekių krepšelis

Apie mus


MB "Tvorų miestas" – jauna, veržli, iniciatyvi ir atsakinga įmonė, savo pirmuosius žingsnelius svajonės link, pradėjusi  žengti 2013 metais. Įvertinę situaciją rinkoje, aplinkybes, klientus – jų poreikius ir lūkesčius  ir besivadovaujant savo asmeninėmis patirtimis bei realiomis situacijomis,  su kuriomis teko susidurti gyvenime,  dar tvirčiau ir atkakliau užsibrėžėme  savųjų tikslų ir siekių!

Tam, kad juos visus įgyvendinti ir pradėti realizuoti save, savo sugebėjimus, kelti kvalifikaciją, kompetencijas ir įgūdžius, o svarbiausia  - didelį norą ir užsidegimą dirbti būtent  tai, kas artimiausia širdžiai ir sielai - 2016 metais  MB “TVORŲ MIESTAS” buvo įregistruota registrų centre.  

Nuo tos minutės atsidavėme darbui ir atsidūrėme dar vienu laipteliu arčiau to, link ko ėjome iš ties ne vienerius metus.  Pagrindinė veikla kurią vykdome   - TVORŲ, TERASŲ, KIEMO VARTŲ  MONTAVIMAS, GAMYBA IR PREKYBA.

Nors esame maži, tačiau siekiame užaugti! Kryptingai vadovaujamės ir visu greičiu įgyvendiname tai, ką esame užsibrėžę nuo pat veiklos pradžios. Visa tai stengiamės atlikti tiek mūsų klientų, tiek ir mūsų tiekėjų atžvilgiu. Pasitikėjimas mumis, mūsų darbu - didžiausia vertybė ir motyvacija daryti tai, kas išties yra prasminga, teigiamai įtakoja aplinką, padeda žmogui ir netgi ugdo mus pačius.

Mūsų VIZIJA -  100% įgyvendinti kliento lūkesčiai, MISIJA - 100% kokybiškos medžiagos, TIKSLAI -  100% savo srities profesionalai.

Pagal kiekvieno kliento norus ir pageidavimus suteikiame profesionalią konsultaciją, įvertiname ir pasiūlome tinkamiausią, variantą. Atsižvelgdami į menkiausias detales, sutaupome klientams net tik brangaus laiko bet ir pinigų. Todėl jeigu planuojate statyti TVORĄ, NORITE TURĖTI JAUKIĄ IR PATOGIĄ LAUKO TERASĄ savo kieme, ar savo gerbūvį papildyti kokybiškais KIEMO VARTAIS, MES VISADA  PASIRUOŠĘ JUMS PADĖTI!


TVORŲ MIESTĄ KURKIME KARTU!